Lecher – wysokiej klasy, profesjonalne kosmetyki fryzjerskie

Lecher działa na Polskim rynku od 2000 roku, specjalizując się w produkcji i dystrybucji wysokiej klasy, profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich. Ideą marki jest kompleksowa obsługa, odpowiadająca wymaganiom współczesnych salonów fryzjerskich we wszystkich aspektach ich funkcjonowania.

Szeroki wachlarz produktów i usług Lecher wspomaga codzienną pracę fryzjera w salonie. Specjalnie opracowane preparaty do pielęgnacji włosów, stylingu, zabiegów koloryzacji i trwałej ondulacji.

Innowacyjność technologii Lecher polega na wnikliwej analizie potrzeb różnych typów włosów, uwzględniając różnice uwarunkowane czynnikami geograficznymi. Premierę każdego kolejnego produktu Lecher poprzedzają wielomiesięczne testy kosmetyku, wykonywane przez stylistów marki w salonach fryzjerskich. Decydujący wpływ na ostateczny kształt produktu do sprzedaży mają wyniki jego optymalnej efektywności na włosach polskich klientów.

Produkty Lecher są gwarancją najwyższej światowej jakości, czego potwierdzeniem jest wielu zadowolonych fryzjerów [źródło: lecher.pl]

Zapoznaj się z ofertą Lecher: https://hurtowniafryzjerska.pl/product-brand/lecher/