• OYSTER CUTINOL REBIRTH serum

Rebirth Serum to drugi etap rekonstrukcji i odżywienia włosów. Serum zawiera 5% czystej keratyny pochodzenia zwierzęcego, działa w korze włosa, wypełnia ubytki i dostarcza substancji odżywczych, które w widoczny sposób odbudowują włosy, wnikając do ich wnętrza dzięki wcześniejszemu rozchyleniu łuski włosowej.

Sposób użycia:

Nanieść na wilgotne, odsączone ręcznikiem włosy. Rozprowadzić po całej ich długości aż po końce. Wmasować, w celu wzmocnienia działania nie rozczesywać. Pozostawić na 10 minut, następnie dokładnie spłukać. Stosować z innymi produktami systemu rekonstrukcji.

Pojemność:

150 ml

REBIRTH - SYSTEM REKONSTRUKCJI KERATYNOWEJ

Seria Rebirth to kompletny, trzyetapowy system rekonstrukcji keratynowej włosa. Zabieg, po którym włos wypełnia się swoim naturalnym budulcem, stając się grubszym i elastycznym, fryzura zaś zyskuje na objętości.

W składzie produktów gamy Rebirth znajduje się naturalna keratyna pozyskiwana z białka zwierzęcego, doskonale przyjmowana przez ludzki włos, oraz mieszanka ajurwedyjska, kompleks stworzony na podstawie najlepszych tradycyjnych hinduskich receptur, z sezamem, oliwką, henną, bacopą drobnolistną i miodłą indyjską. Efekt zabiegu uzyskujemy już po pierwszym użyciu i utrzymuje się on do kilku myć. Cykliczność stosowania gwarantuje trwały efekt zagęszczenia struktury włosów, wzmocnienia łodygi włosa, a w efekcie końcowym piękny wygląd w każdej fryzurze.

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
    Zły           Dobry

OYSTER CUTINOL REBIRTH serum

  • Marka: Oyster
  • Kod produktu: 3290
  • Dostępność: Na stanie
  • 53,00 PLN

  • Netto: 43,09 PLN

Produkty powiązane

OYSTER CUTINOL REBIRTH szampon

OYSTER CUTINOL REBIRTH szampon

Rebirth Szampon to pierwszy etap rekonstrukcji keratynowej. Oczyszcza i przygotowuje skórę głowy ora..

28,00 PLN Netto: 22,76 PLN

OYSTER CUTINOL REBIRTH maska

OYSTER CUTINOL REBIRTH maska

Rebirth Maska to trzeci etap rekonstrukcji i odżywienia włosów. Maska posiada właściwości zakwaszaj..

30,00 PLN Netto: 24,39 PLN